Zázrak - osvietil ma sám Soros

Autor: Ivan Sýkora | 6.3.2018 o 16:11 | Karma článku: 4,62 | Prečítané:  934x

Pri písaní ostatného blogu, ktorý som zverejnil v nedeľu doobeda, sa stal zázrak. Keby som ho nezažil na vlastnej koži, tak neuverím. Čítajte a možno neuveríte ani vy, ale...

Bol to len taký obyčajný „výplod strapatej hlavy“, ale už pri jeho písaní som mal pocit, že sa deje niečo čudné. Akoby mi pero viedla cudzia ruka, nehovoriac potom pri prepise do notebooku, kedy už písmenka z klávesnice naskakovali do textu samé....Po poslednom Enter sa dokonca sám od seba vložil na záver textu obrázok s naším premiérom, oslavujúcim MDŽ (celkom sa ten Shooty k tomu hodí, pomyslel som si). Ale ono sa to stupňovalo! To hlavné sa ešte len začalo diať!

Zrazu mi zhasla obrazovka, cez okno prenikol tenký jasný lúč vo farbách maďarskej vlajky, potom sa jemne zadymilo, ako keď sa v rozprávkach objaví na scéne čert, ale miesto neho, sa kúsok odo mňa na takom bielom obláčiku objavil starší pán v kvalitnom obleku.....

Hovorím si, tú tvár poznám, ale moc času na premýšľanie mi nedal. Začal niečo speakovať, ale vidiac môj nechápavý výraz, plynule prešiel do maďarčiny a až keď som vykoktal: nemtudóm, tak lámanou slovenčinou povedal: „nemať moc času, riadim celý svet. Môj meno George Soros, ja písať tvoj blog, aby si vedieť. Je to dobrý text. Teraz letím rýchlo inam, musím napísať prejav prezidentovi Kiskovi...“
a zmizol, mrmlajúc ešte niečo o tom, že ma pozýva do New Yorku na piatu eveňjú. Škoda, že už opäť prešiel do angličtiny, tak neviem, či to myslel vážne.

Toto sa skutočne stalo v nedeľu 4.3.2018 o 10:44, dôkazom nech je vám tento printscreen z môjho  admin prihlásenia.

 

Uznajte, bol som zmätený. Chcel som v ten deň napísať ešte jeden otvorený list môjmu, v mladosti obľúbenému spevákovi, Paľovi Hammelovi, či to má ozaj za potreby sa takto zahadzovať na mítingoch SMER-sociálnej demokracie, ale nič. Nikto cudzí spoza hraníc to za mňa nenapísal. Už sa zázrak nekonal. Asi mal ten Soros veľa práce s prezidentovým prejavom, ako povedali pán premiér. Navyše k tomu riadi celú zemeguľu, nie premiér, ale finančník. Ale aj tak je to  neskutočné, čo poviete?!  Hovorím si, neuveriteľné, že niekto mimo Slovenska, napísal za mňa môj text. No posúďte sami, aké divy sa dnes u nás dejú.

Ponúkol som toto zistenie o úžasnom zázraku do redakcie „Zem a vek“, na portál „Hlavnespravy.sk“ a aj do Česka pre Parlamentní listy.cz. Práve v nádeji, že mi toto šokujúce odhalenie hodí nejaký groš. Ale na moje sklamanie, odmietli ma, že ich Moskva slabo platí. Češi odpísali, že „nemají zájem“, že ich majiteľ práve kupuje našu Pravdu a oni už dávno vedia, že za všetkým je aj tak ten „židák Soros.“ Škoda!

Tento pravdivý text, ktorý bol napísaný na našom rodnom Slovensku, venujem Doc. JUDr. Robertovi Ficovi, CSc., ktorý je toho času ešte stále premiérom tejto krajiny. A prípadne každému, kto tomu zázraku uverí. Ale mám pocit, že potom pre takého čitateľa patrí rovnaké odporúčanie, aké dostal premiér od poslanca Petra Pčolinského zo Sme rodina potom, čo obvinil prezidenta, že jeho nedeľný prejav vznikol za hranicami: „Odporúčam konziliárne a psychiatrické vyšetrenie… a toto riadi krajinu 10 rokov,“ napísal poslanec na Facebooku.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Dobré ráno

Dobré ráno: Matovič ponížil Slovensko

Problémom nie je Sputnik, ale správanie expremiéra.

Návrat do škôl: Akú platnosť bude mať test v mojom okrese? (otázky a odpovede)

Od 26. apríla sa triedy otvoria podľa situácie v danom okrese.


Už ste čítali?